Sleepy Dog

Legowisko dla psa czerwone

650,00 zł

Produkt jest dostępny


Nowy produkt

Legowisko dla zwierząt marki SLEEPY DOG to nowoczesny design w klasycznej formie, a przy tym duża powierzchnia do leżenia. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów sprawia, że legowisko jest trwałe i pięknie wygląda.

Wymiary (dł. x szer. x wys.): S – 60x45x12 cm

Wymiary (dł. x szer. x wys.): M – 90x60x12 cm

Wymiary (dł. x szer. x wys.): L – 120x90x12 cm 

Więcej szczegółów

  • S
  • M
  • L

Więcej informacji

DOKŁADNE WYMIARY:

Wymiary S (długość x szerokość x wysokość): – 60x45x12 cm (Cavalier King Charles Spaniel, Yorkshire Terier, Maltańczyk, Jack Russel Terrier, Buldog Francuski itp.)

Wymiary M (długość x szerokość x wysokość): – 90x60x12 cm (Beagle, Cocker Spaniel, Staffordshire Bullterier, Border Collie, Owczarek Australijski itp.)

Wymiary L (długość x szerokość x wysokość): – 120x90x12 cm (Labrador Retriver, Owczarek Niemiecki, Rottweiler, Cane Corso, Berneński Pies Pasterski, Nowofundland, Bullmastiff itp.)

 

Materiał: Skóra Corium

Wypełnienie: Kulka silikonowa

Legowisko SLEEPY DOG to nowoczesny design w klasycznej formie, a przy tym duża powierzchnia do leżenia.

Dzięki zastosowaniu skóry Corium legowisko jest idealne w utrzymywaniu czystości – wystarczy przetrzeć je wilgotną ściereczką, aby pozbyć się z niej sierści, piachu, błota i innych nieczystości. Materiał ten jest bardzo przyjemny i szybko nagrzewa się do temperatury psiego ciała.

Legowisko wypełnione jest bardzo dobrej jakości kulką silikonową, która jest sprężysta i dostosowuje się do kształtu psiego ciała. Ponadto w kulce silikonowej nie rozwijają się mikroorganizmy przez co jest dobrym rozwiązaniem dla alergików.

Taka forma legowiska sprawia, że będzie ono także idealnym rozwiązaniem jako wypełnienie do transportera lub kennel klatki czy też posłanie do bagażnika samochodu.

Nowoczesny design sprawia, że Legowisko SLEEPY DOG świetnie wygląda w każdym wnętrzu.

  • Wykonane z wysokiej jakości skóry Corium, która jest przyjemna w dotyku i szybko nagrzewa się do temperatury psiego ciała
  • Wygodny materac dostosowujący się do kształtu ciała
  • Łatwe w utrzymaniu czystości
  • Odporne na ścieranie, drapanie i intensywne eksploatowanie
  • Nie pochłania zapachów
  • Wodoodporne

Produkty powiązane


Instagram