Wyprzedaż! Drontal plus dla dyżych psów (35kg) - tabletki odrobaczające Zobacz większe

BAYER

Drontal plus dla dyżych psów (35kg) - tabletki odrobaczające

35,00 zł

Produkt jest dostępny


Nowy produkt

Bayer Drontal Plus dla dużych psów (35kg) - tabletki odrobaczające 2 szt.

 

Produkty znajdujące się na liście OTC nie mogą być sprzedawane przez sklep do gabinetów weterynaryjnych oraz sklepów zoologicznych. 
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, produkt jest dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego lub zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

Bayer Drontal Plus Flavour to: 15 mg febantelu, 14,4 mg embonianu pyrantelu i 5 mg prazikwantelu na 1 kg m.c., co odpowiada 1 tabletce na 35 kg m.c.

 
Zwalczanie nicieni i tasiemców – preparat podaje się jednorazowo.

W przypadku zakażenia glistami u szczeniąt po pierwszym podaniu preparatu może nie dojść do całkowitej eliminacji pasożytów, należy ponownie podać preparat w 6, a potem 12 tygodniu życia.

Zwalczanie Giardia spp. – leczenie należy kontynuować przez 3 kolejne dni.
Preparat podaje się bezpośrednio do jamy ustnej lub po wymieszaniu z karmą. Preparat może być stosowany bez względu na rodzaj diety i bez uprzedniej głodówki. W przypadku zakażenia glistami u szczeniąt po pierwszym podaniu preparatu może nie dojść do całkowitej eliminacji pasożytów, należy ponownie podać preparat w 6, a potem 12 tygodniu życia.
W przypadku zakażenia Echinoccocus spp. należy zastosować dodatkową ochronę osób kontaktujących się z odrobaczanymi psami.

Aby uzyskać dodatkowe informację należy zapytać lekarza weterynarii

 

Składniki:
Jedna tabletka zawiera: Febantel 150mg; pyrantelum embonian 144mg; prazikwantel 50mg.

Instagram