O mnie

Maria Szyńkarczuk

Właścicielka sklepu Mr. Fox

Shiba inu testuje, czyli co smakuje Buddzie!
17 lip 2018
Shiba inu testuje, czyli co smakuje Buddzie!

Uwielbiam rasę Shiba Inu. Są jak duże, puchate dzieci - urocze i kapryśne. Szczęśliwie niedawno poznałam jednego osobiście i postanowiłam od razu wykorzystać testując na nim nowy nodzaj karmy dostępny w naszym sklepie. 

 

Z pomocą przyszła mi Ania i Budda. Podarowałam im do spróbowania 3 nowości w świecie psich smakołyków, ale jak to zwykle bywa, wszystko zależy od gustu. Tym razem testerowi zasmakował tylko jeden z nich i z miejsca stał się Buddowym hiciorem. - Mowa o nowych kiełbaskach FUEL Meat&Treat od MeatLove.

 

 

 

Linia Fuel z kiełbasek treningowych "Meat&Treat" pojawiła sie na rynku kilka tygodni temu, niedługo po największych targach zoologicznych Over Zoo w Norymberdze. Znajdziemy w niej 5 smaków, z których każdy ma za zadanie wspomagać inną sprawność psa.

   

TICK DIFFENCE na mięsie wielbłąda wspomaga ochronę przed kleszczami.

MORE POWER na indyku dostarcza psu więcej energi podczas ćwiczeń.

HAPPY RELAX na kozinie pomaga psu się zrelaksować.

MORE BRAIN z królikiem i kaczką pomaga psu się skoncentrować.

LONGLIFE na jeleniu wzmacnia psa.

  

Budda dostał do testowania 3 produkty, w tym Happy Relax na kozinie i jak Ania relacjonuje - to była miłość od pierwszej kiełbaski :) Wszystko w niej przypadło Buddzie do gustu, natomiast Ani przede wszystkim zapach rozmarynu. Na co dzień pies jest na diecie BARF, co wyklucza z jego menu większość przekąsek treningowych, zwłaszcza tak popularnych ciastek, które zawierają zboża. Meat&Trat można natomiast bez problemu łączyć z BARF'em! 

  

  

Kiełbaski są też bardzo wygodne podczas treningów. Ich opatentowana technologia pakowania oraz wygodny kształt sprawiają, że nie brudzą rąk. Wystarczy pokroić je w drobne kosteczki tuż przed treningiem, bądź tak jak Ania, wyciskać z opakowania podczas treningu.

  

 

Wszystkie smaki już u nas dostępne, zapraszamy łakomczuchów! :)

 

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Ani i Budzie to zapraszamy na ich instagrama --> TU!

Instagram