O mnie

Maria Szyńkarczuk

Właścicielka sklepu Mr. Fox

Najlepszy transporter dla kota
24 wrz 2018
Najlepszy transporter dla kota

Wybór transportera do przewożenia kota to bardzo trudne zadanie. Musi być trwały, lekki i w miarę wygodny dla nas i kotka. Spośród wielu propozycji na rynku, które udało mi się przetestować, moim faworytem jest model FC1008-B firmy Ibiyaya. To transporter 4w1, co oznacza, że w jednym produkcie mamy 4 różne wafianty: torba na kółkach, torba na zamię, plecak i transporter do samochodu. 

   

 

  

Transporter FC1008-B Ibiyaya może przewozić zarówno psy, jak i koty do maksymalnej masy ciała 8kg. Posiada odpinany stelaż na kółkach z wysuwaną rączką teleskopową. W komplecie znajduje się transporter, stelaż z kółkami i pasek na ramię. Dodatkowo mata przyczepiana na rzepy do spodu transportera, aby w razie zanieczyszczeń można było łatwo ją odpiąć i wyprać, zamiast całego transportera. Zastosowanie pianki EVA amortyzuje wszelkie uderzenia. Transporter jest nieprzemakalny, co w trakcie transportu ma duże znaczenie. Odpowiednie rozmieszczenie otworów wentylacyjnych stale doprowadza świeże powietrze do naszego pupila, umożliwiając mu obserwację otoczenia.

  

  

 

Transporter waży jedynie 1,8 kg, a stelaż z kółkami 1,2 kg. Jego wymiary to: dł. 50cm x szer. 30cm x wys. 34cm. Dostępny jest w 4 ślicznych kolorach. 

 

  

 

 

Transporter 4w1 Ibiyaya FC1008-B - Kolor NIEBIESKI (LINK)

Transporter 4w1 Ibiyaya FC1008-B - Kolor RÓŻOWY (LINK)

Transporter 4w1 Ibiyaya FC1008-B - Kolor BRĄZOWY (LINK)

Transporter 4w1 Ibiyaya FC1008-B - Kolor ZIELONY (LINK)

Instagram