Obroże martingale 

 • 40,00 zł W magazynie
  Mr. Fox

  Obroża martingale marki Mr. Fox, w autorskim wzorze JARZĘBINA. Wykonana z bardzo wytrzymałej taśmy. Idealna dla psów ciągnących, które potrafią wyślizgiwać się z tradycyjnych obroży.    Czas oczekiwania na wykonanie obroży to ok 7 dni roboczych.

  40,00 zł
 • 40,00 zł W magazynie
  Mr. Fox

  Obroża martingale marki Mr. Fox, w autorskim wzorze BOTTLE GREEN. Wykonana z bardzo wytrzymałej taśmy. Idealna dla psów ciągnących, które potrafią wyślizgiwać się z tradycyjnych obroży.    Czas oczekiwania na wykonanie obroży to ok 7 dni roboczych.

  40,00 zł
 • 40,00 zł W magazynie
  Mr. Fox

  Obroża martingale marki Mr. Fox, w autorskim wzorze GREEN MONSTERA. Wykonana z bardzo wytrzymałej taśmy. Idealna dla psów ciągnących, które potrafią wyślizgiwać się z tradycyjnych obroży.    Czas oczekiwania na wykonanie obroży to ok 7 dni roboczych.

  40,00 zł
 • 43,00 zł W magazynie
  Mr. Fox

  Obroża martingale marki Mr. Fox, w autorskim wzorze NIEZAPOMINAJKI I MALINY / SINGLE. Wykonana z bardzo wytrzymałej taśmy. Idealna dla psów ciągnących, które potrafią wyślizgiwać się z tradycyjnych obroży.    Czas oczekiwania na wykonanie obroży to ok 7 dni roboczych.

  43,00 zł

Instagram