Kategorie

Katalog

Włączone filtry:
  Producent

  Zabawki 

  • 19,00 zł W magazynie
   Mr. Fox

   Ręcznie wykonana zabawka dla kota. Dzięki wykorzystaniu wyłacznie naturalnych produktów t.j.: futerka z królika i piór, kot czuje zew natury. Dodatkowo przymocowany cichy dzwoneczek dostarcza mu bodźców dźwiękowych i pobudza do zabawy. Produkt polski, ręcznie wykonany. Kolor losowy.

   19,00 zł
  • 40,00 zł W magazynie

   Ręcznie wykonana z wełny czesankowej. Zabawka uwielbiana przez kotki, ze względu na swój kształt i skład- 100% EKO WEŁNA. Wymiary myszki: ok 8 cm długości i 6 cm szerokości plus ogonek ok 10 cm.   Kolor losowy

   40,00 zł
  • 50,00 zł W magazynie

   Wędka dla kota w kształcie myszki. Ręcznie wykonana z wełny czesankowej. Zabawka uwielbiana przez kotki, ze względu na swój kształt i skład- 100% EKO WEŁNA. Wymiary myszki: ok 8 cm długości i 6 cm szerokości plus ogonek ok 10 cm.Kolor losowy

   50,00 zł
  • 19,00 zł W magazynie
   Mr. Fox

   Zabawka dla kota wykonana z prawdziwej skórki króliczej. Rozbudza naturalne instynkty w kocie i pobudza go do zabawy. Zabawka posiada ogon wykonany z naturalnej skóry. Produkt wykonany w Polsce. Kolor losowy.

   19,00 zł
  • 30,00 zł W magazynie

   Zestaw 2 piłeczek dla kota.  Wykonana z wełny merynosów, ekologiczna i bezpieczna do zabawy. Jeśli kotek połknie kłaczek - wydali go w kuwecie.  Dodatkowo zawiera suszoną kocimiętkę i kilka kropli waleriany, co bardzo zachęca kota do zabawy. Kolor losowy.

   30,00 zł

  Instagram