Zabawki 

 • 19,00 zł W magazynie
  Mr. Fox

  Ręcznie wykonana zabawka dla kota. Dzięki wykorzystaniu wyłacznie naturalnych produktów t.j.: futerka z królika i piór, kot czuje zew natury. Dodatkowo przymocowany cichy dzwoneczek dostarcza mu bodźców dźwiękowych i pobudza do zabawy. Produkt polski, ręcznie wykonany. Kolor losowy.

  19,00 zł
 • 40,00 zł W magazynie

  Ręcznie wykonana z wełny czesankowej. Zabawka uwielbiana przez kotki, ze względu na swój kształt i skład- 100% EKO WEŁNA. Wymiary myszki: ok 8 cm długości i 6 cm szerokości plus ogonek ok 10 cm.   Kolor losowy

  40,00 zł
 • 50,00 zł W magazynie

  Wędka dla kota w kształcie myszki. Ręcznie wykonana z wełny czesankowej. Zabawka uwielbiana przez kotki, ze względu na swój kształt i skład- 100% EKO WEŁNA. Wymiary myszki: ok 8 cm długości i 6 cm szerokości plus ogonek ok 10 cm.Kolor losowy

  50,00 zł
 • 19,00 zł W magazynie
  Mr. Fox

  Zabawka dla kota wykonana z prawdziwej skórki króliczej. Rozbudza naturalne instynkty w kocie i pobudza go do zabawy. Zabawka posiada ogon wykonany z naturalnej skóry. Produkt wykonany w Polsce. Kolor losowy.

  19,00 zł
 • 30,00 zł W magazynie

  Zestaw 2 piłeczek dla kota.  Wykonana z wełny merynosów, ekologiczna i bezpieczna do zabawy. Jeśli kotek połknie kłaczek - wydali go w kuwecie.  Dodatkowo zawiera suszoną kocimiętkę i kilka kropli waleriany, co bardzo zachęca kota do zabawy. Kolor losowy.

  30,00 zł

Instagram