O nas

Sklep Mr Fox powstał z połączenia miłości do zwierząt i mody. Specjalizuje się w unikatowych produktach i ciężko dostępnych na rynku pokarmach.

 

Znajdziesz u nasz suplementy diety najwyższej jakości, karmę bezzbożową, hipoalergiczną, holistyczną oraz weterynaryjną dla psów, kotów i gryzoni.

 

Oprócz unikatowych karm i przekąsek prowadzimy sprzedaż modnych akcesoriów i designerskich ubranek dla psów i kotów w rozmiarach od XXS do XXL. Ubranka szyjemy także na indywidualne zamówienie, dopasowując je do pupili o najbardziej oryginalnych rozmiarach i kształtach. Ponadto oferujemy własną linię transporterów i hipoalergicznych legowisk m.in. z wełny merynosów, a do tego szeroki wybór zabawek i drapaków, których nie kupisz nigdzie indziej.

 

Zwierzęta i moda to nasza pasja, którą widać w produktach i atmosferze panującej w naszym sklepie na Władysława Łokietka 7 we Wrocławiu, do odwiedzenia którego serdecznie zapraszamy. Zawsze służymy pomocą, profesjonalnym doradztwem i życzliwością. Chcemy aby Twój pupil czuł się dopieszczony i szczęśliwy a Ty abyś wyszedł ze sklepu z nową wiedzą i pomysłami.

 

Na bieżąco śledzimy trendy i nowości w branży zooologicznej, wciąż dokształcamy się z wiedzy o produktach i potrzebach towarzyszących posiadaniu zwierząt z problemami zdrowotnymi, schorowanymi czy ze spacyficznymi zaleceniami żywieniowymi. Służymy poradą w wielu kwestiach dotyczących posiadania wymagającego psa czy kota.

 

Jeśli chciałbyś złożyć niestandardowe zamówienie dotyczące karmy, ubranka, smyczy itd., skontaktuj się z nami pod adresem: sklep@mr-fox.pl

 

Serdecznie zapraszamy do kontatu i odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego!


Instagram