Klasyczne 

 • 129,00 zł W magazynie
  Joqu

  Pas do biegania z psem JoQu® Light Canicross Belt. Ultralekki zestaw do biegania z psem to lekki i komfortowy pas biodrowy do aktywnego spędzania czasu z psem. Zastosowane materiały sprawiają, że pas jest bardzo lekki i nie przemieszcza się podczas użytkowania. Zastosowanie Cordury® 560 dtx chroni go przed uszkodzeniami mechanicznymi, brudem i wodą.

  129,00 zł
 • 99,00 zł W magazynie
  Joqu

  Lina z amortyzatorem do pasa biegowego. Lina z amortyzatorem - niwelująca szarpnięcia psa podczas wspólnego biegania z czworonogiem. Bieganie z Canicorss Rope Shock jest bardziej komfortowe i przyjemne zarówno dla Ciebie jak i dla Twojego psa. W zestawie taniej!  Lina idelanie komponuje się z pasem Light Canicross Belt JoQu® !

  99,00 zł
 • 229,00 zł W magazynie
  Joqu

  Zestaw do biegania z psem - pas biodrowy + lina z amortyzatorem.  Ultralekki pas do biegania z psem JoQu Light Canicross Belt to lekki i komfortowy pas biodrowy do aktywnego spędzania czasu z psem . Zastosowane materiały sprawiają, że pas jest bardzo lekki i nie przemieszcza się podczas użytkowania.  

  229,00 zł
 • 135,00 zł W magazynie
  Joqu

  Wielofunkcyjna smycz z mocnym amortyzatorem (dedykowane dla psów powyżej 30 kg). Smycz Ultra Strong Runners Leash przeznaczona jest zarówno do uprawiania sportów z psem jak i do codziennych spacerów czy jazdy na rowerze. Dzięki rozpinanej i regulowanej rączce, smycz można zapiąć wokół pasa lub podpiąć do roweru. Podczas odpoczynku rozpinana rączka...

  135,00 zł

Instagram