drewniane 

 • 22,49 zł W magazynie
  BENEK

  Żwirek Super Pinio Kruszon to zbrylające podłoże higieniczne dla zwierząt domowych, wykonane z drzew iglastych. W obecności cieczy wykazują zdolność zbrylania, co pozwala w prosty i wygodny sposób utrzymać czystość i higienę w każdej kuwecie oraz klatce. Zaletą tych produktów jest także to, że zużyty żwirek może być usuwany drogą sanitarną. 

  22,49 zł
 • 10,49 zł W magazynie
  BENEK

  Podłoże posiada naturalne aromaty drewna sosnowego lub świerkowego, które tworzą wokół kuwety przyjemny odświeżający zapach. Żwirek Super Pinio Pellet to niezbrylające podłoże dla zwierząt domowych wykonane w 100% z naturalnego drewna drzew iglastych – mikrowłókien drzew sosnowych i świerkowych, bez dodatków chemicznych.

  10,49 zł
 • 14,99 zł Dostępny produkt z innymi opcjami
  Cat's Best

  Higieniczne pelety w 100% z włókien roślinnych.Naturalna ściółka z włókien roślinnych o uniwersalnym zastosowaniu dla niemal wszystkich małych zwierząt domowych – zwłaszcza jeśli w domu jest wiele różnych gatunków zwierząt.

  14,99 zł
 • 23,79 zł W magazynie
  Cat's Best

  Do stosowania w krótkich okresach czasu  w przypadku kotów z problemami zdrowotnym lub  kotów młodych.

  23,79 zł
 • 28,49 zł Dostępny produkt z innymi opcjami
  Cat's Best

  LEKKIE ZBRYLANIE BEZ PRZYWIERANIA.Cat’s Best Smart Pellets to pierwszy żwirek ze zbrylających minipeletów.Specjalna forma peletów ogranicza przywieranie do futra i łap i znacząco redukuje wynoszenie żwirku z kuwety.  Dawniej NATURE GOLD.

  28,49 zł
 • 36,49 zł W magazynie
  Cat's Best

  MOCNE ZBRYLANIE I DZIAŁANIE PRZECIWBAKTERYJNE. Cat’s Best Sensitive został opracowany specjalnie dla kotów wrażliwych.  Dawniej GREEN POWER.Op. 8 litrów

  36,49 zł
 • 21,99 zł W magazynie
  Cat's Best

  Cat’s Best Original. ZBRYLANIE I WCHŁANIANIE. Zbrylający koci żwirek Cat’s Best Original wykorzystuje naturalną siłę uszlachetnionych aktywnych włókien drewnianych. Dawniej EKO PLUS.

  21,99 zł

Instagram