Żwirki 

 • 15,49 zł W magazynie
  BENEK

  Żwirek o naturalnym zapachu glinki adresowany dla wszystkich kotów. Żwirki higieniczne Compact charakteryzują się drobnym uziarnieniem (0,5-2 mm). 

  15,49 zł
 • 15,99 zł W magazynie
  BENEK

  Żwirek ten zawiera kompozycję lawendy o przyjemnym i uspokajającym zapachu. Olejki lawendy mają ponadto różnorakie zastosowanie, m.in. działają aseptycznie oraz likwidują napięcia nerwowe. Polecany szczególnie dla zwierząt młodych, bardzo ruchliwych, często przebywających na zewnątrz. 

  15,99 zł
 • 15,99 zł W magazynie
  BENEK

  Żwirek z morską kompozycją zapachową o działaniu relaksującym. Żwirki higieniczne Compact charakteryzują się drobnym uziarnieniem (0,5-2 mm). 

  15,99 zł
 • 16,99 zł W magazynie
  BENEK

  Żwirek higieniczny Super Benek Antybakteryjny produkowany jest z surowców o najwyższej czystości. Jego cechą charakterystyczną jest biały kolor granulek. Starannie dobrana formuła oraz zaawansowana technologia są gwarancją najlepszej jakości produktów. Zużyty żwirek zbryla się tworząc kształtne bryłki, a także zmienia barwę dając się łatwo oddzielić od...

  16,99 zł
 • 15,49 zł W magazynie
  BENEK

  To żwirek o naturalnym zapachu glinki. Żwirki higieniczne Super Benek Pers to produkty dedykowane dla kotów długowłosych. Dzięki zastosowanej technologii otrzymuje się regularne ziarenka o gładkiej powierzchni, co zapobiega zaczepianiu się żwirku na futrze.

  15,49 zł
 • 16,99 zł W magazynie
  BENEK

  Żwirek o odświeżającym i pobudzającym zapachu drzewa pinii (szlachetnej odmiany sosny śródziemnomorskiej). Żwirki higieniczne Super Benek Pers to produkty dedykowane dla kotów długowłosych. Dzięki zastosowanej technologii otrzymuje się regularne ziarenka o gładkiej powierzchni, co zapobiega zaczepianiu się żwirku na futrze.

  16,99 zł
 • 33,49 zł W magazynie
  BENEK

  NATURAL- Żwirek o naturalny, bezzapachowy. Canadian Cat to żwirek dla wyjątkowych kotów i ich ceniących wygodę właścicieli. Surowiec wykorzystany do produkcji żwirku to w 100% specjalnie wyselekcjonowany bentonit, który poprzez podwójną aktywację uzyskał optymalne parametry wydajności.

  33,49 zł
 • 22,49 zł W magazynie
  BENEK

  Żwirek Super Pinio Kruszon to zbrylające podłoże higieniczne dla zwierząt domowych, wykonane z drzew iglastych. W obecności cieczy wykazują zdolność zbrylania, co pozwala w prosty i wygodny sposób utrzymać czystość i higienę w każdej kuwecie oraz klatce. Zaletą tych produktów jest także to, że zużyty żwirek może być usuwany drogą sanitarną. 

  22,49 zł
 • 10,49 zł W magazynie
  BENEK

  Podłoże posiada naturalne aromaty drewna sosnowego lub świerkowego, które tworzą wokół kuwety przyjemny odświeżający zapach. Żwirek Super Pinio Pellet to niezbrylające podłoże dla zwierząt domowych wykonane w 100% z naturalnego drewna drzew iglastych – mikrowłókien drzew sosnowych i świerkowych, bez dodatków chemicznych.

  10,49 zł
 • 22,49 zł W magazynie
  BENEK

  To nowy zbrylający żwirek kukurydziany w linii żwirków Super Benek Corn. Odznacza się charakterystycznym wyglądem wałeczków, których regularny kształt i gładka powierzchnia skutecznie ograniczają wynoszenie poza kuwetę. Granulat zachowuje właściwości linii żwirków kukurydzianych, odznaczając się wysoką chłonnością, wydajnością i skutecznością w...

  22,49 zł
 • 19,79 zł W magazynie
  BENEK

  Żwirek wykonany w 100% z naturalnego, odnawialnego surowca jest całkowicie biodegradowalny. Posiada naturalny, delikatny zapach kukurydzy. Charakteryzuje się drobnym uziarnieniem i dużą gęstością właściwą co zapewnia wysoką wydajność produktu. Odpowiedni ciężar ziaren jest przyczyną ograniczenia wynoszenia żwirku poza obszar kuwety.

  19,79 zł
 • 19,49 zł W magazynie
  BENEK

  To produkt o neutralnym zapachu, dobrze akceptowany przez koty. Zawiera dodatek aktywnych, granulek. Żwirek ten nie zbryla się, lecz całkowicie pochłania dozowane płyny, częściowo odparowując bezzapachowo.   Dostępne opakowania: 3,8l, 7,6l, 28l (ok 13kg)

  19,49 zł
 • 19,79 zł W magazynie
  BENEK

  To produkt o naturalnym zapachu, który jest dobrze akceptowany przez koty. Dzięki drobnemu uziarnieniu 0,5-2mm charakteryzuje się najwyższą wydajnością w klasie żwirków silikonowych. Zawiera domieszkę aktywnych granulek. Dostępne opakowania: 3,8l, 7,6l, 28l (ok 13kg)

  19,79 zł
 • 14,99 zł Dostępny produkt z innymi opcjami
  Cat's Best

  Higieniczne pelety w 100% z włókien roślinnych.Naturalna ściółka z włókien roślinnych o uniwersalnym zastosowaniu dla niemal wszystkich małych zwierząt domowych – zwłaszcza jeśli w domu jest wiele różnych gatunków zwierząt.

  14,99 zł
 • 23,79 zł W magazynie
  Cat's Best

  Do stosowania w krótkich okresach czasu  w przypadku kotów z problemami zdrowotnym lub  kotów młodych.

  23,79 zł
 • 28,49 zł Dostępny produkt z innymi opcjami
  Cat's Best

  LEKKIE ZBRYLANIE BEZ PRZYWIERANIA.Cat’s Best Smart Pellets to pierwszy żwirek ze zbrylających minipeletów.Specjalna forma peletów ogranicza przywieranie do futra i łap i znacząco redukuje wynoszenie żwirku z kuwety.  Dawniej NATURE GOLD.

  28,49 zł
 • 36,49 zł W magazynie
  Cat's Best

  MOCNE ZBRYLANIE I DZIAŁANIE PRZECIWBAKTERYJNE. Cat’s Best Sensitive został opracowany specjalnie dla kotów wrażliwych.  Dawniej GREEN POWER.Op. 8 litrów

  36,49 zł
 • 21,99 zł W magazynie
  Cat's Best

  Cat’s Best Original. ZBRYLANIE I WCHŁANIANIE. Zbrylający koci żwirek Cat’s Best Original wykorzystuje naturalną siłę uszlachetnionych aktywnych włókien drewnianych. Dawniej EKO PLUS.

  21,99 zł
 • 49,00 zł W magazynie

  Mata pod kuwetę w kolorze różowym. Dzięki zewnętrznej, porowatej warstwie, idealnie zatrzymuje żwirek spod kuwety. Zabezpiecza mieszkanie przed rozniesieniem go przez kota po całej podłodze. Wymiary: 40 x 60 cm.

  49,00 zł

Instagram