Karma sucha 

Pokazuje 1 - 30 z 83 elementów
 • 56,00 zł W magazynie
  Fish4Dogs

  Sucha karma Superior Weight Control Fish4Dogs przygotowana dla psów dużych ras (duże krokiety): - z problemami żołądkowo-jelitowymi,- chorobami trzustki,- cierpiących na cukrzycę,- cierpiących nadwagę,- seniorów,- sterylizowanych,   Opakowania: 1,5 KG, 6 KG 

  56,00 zł
 • 56,00 zł Dostępny produkt z innymi opcjami
  Fish4Dogs

  Wysokiej klasy karma bytowa dla zdrowych psów dorosłych + dodatkowo dla psów z problemami żołądkowo-jelitowymi i cukrzycą (duże krokiety):  - biegunka, - biegunka wywołana antybiotykoterapią, - choroby pasożytnicze, - operacje jelita, - regeneracja, - stany zapalne jelit, - stres,   - upośledzone wchłanianie i trawienie, - cukrzyca   Opakowania 1,5 KG.

  56,00 zł
 • 56,00 zł W magazynie
  Fish4Dogs

  Sucha karma dla szczeniaków (małe krokiety). Prawidłowy rozwój fizyczny szczenięcia jest uzależniony od dostarczenia organizmowi jak najwyższej jakości pożywienia w okresie jego wzrostu. Superior Puppy Complete zawiera jeszcze więcej RYBY, aby zapewnić wyższy poziom białek, które są głównym budulcem organizmu. 

  56,00 zł
 • 66,00 zł W magazynie
  Eden

  60% Kaczka i Żołądki z Owocami, Warzywa, Witaminy i Minerały Bez Zbóż, Glutenu, Białych Ziemniaków  Półwilgotna karma Kaczka & Żołądki przygotowana ze świeżej kaczki, żołądków oraz kaczej wątroby.

  66,00 zł
 • 16,00 zł W magazynie
  BRIT CARE

  Starannie skompletowana karma z królikiem i łososiem dla dorosłych psów ras miniaturowych z nadwagą lub po sterylizacji to pełnowartościowy posiłek, który dostarczy Twojemu pupilowi niezbędnych witamin oraz mikroelementów i zapewni mu prawidłowy rozwój. Formuła jest w pełni hipoalergiczna, dzięki czemu nie powoduje nadwrażliwości i alergii pokarmowych.

  16,00 zł
 • 16,00 zł W magazynie
  BRIT CARE

  Starannie skompletowana karma z łososiem i śledziem dla dorosłych psów ras miniaturowych to pełnowartościowy posiłek, który dostarczy Twojemu pupilowi niezbędnych witamin oraz mikroelementów i zapewni mu prawidłowy rozwój. Formuła jest w pełni hipoalergiczna, dzięki czemu nie powoduje nadwrażliwości i alergii pokarmowych.

  16,00 zł
 • 16,00 zł W magazynie
  BRIT CARE

  Starannie skompletowana karma z jagnięciną dla dorosłych psów ras miniaturowych to pełnowartościowy posiłek, który dostarczy Twojemu pupilowi niezbędnych witamin oraz mikroelementów i zapewni mu prawidłowy rozwój. Formuła jest w pełni hipoalergiczna, dzięki czemu nie powoduje nadwrażliwości i alergii pokarmowych.

  16,00 zł
 • 16,00 zł W magazynie
  BRIT CARE

  Starannie skompletowana karma z jagnięciną dla szczeniąt ras miniaturowych to pełnowartościowy posiłek, który dostarczy Twojemu pupilowi niezbędnych witamin oraz mikroelementów i zapewni mu prawidłowy rozwój. Formuła jest w pełni hipoalergiczna, dzięki czemu nie powoduje nadwrażliwości i alergii pokarmowych.

  16,00 zł
 • 16,00 zł W magazynie
  BRIT CARE

  Starannie skompletowana karma z dziczyzną dla dorosłych, wrażliwych psów ras miniaturowych to pełnowartościowy posiłek, który dostarczy Twojemu pupilowi niezbędnych witamin oraz mikroelementów i zapewni mu prawidłowy rozwój. Formuła jest w pełni hipoalergiczna, dzięki czemu nie powoduje nadwrażliwości i alergii pokarmowych.

  16,00 zł
 • 15,00 zł W magazynie
  BRIT CARE

  Starannie skompletowana karma z łososiem i tuńczykiem to pełnowartościowy posiłek, który dostarczy Twojemu pupilowi niezbędnych witamin oraz mikroelementów i zapewni mu prawidłowy rozwój. Formuła jest w pełni hipoalergiczna, dzięki czemu nie powoduje nadwrażliwości i alergii pokarmowych.

  15,00 zł
 • 32,00 zł W magazynie
  BRIT CARE

  Starannie skompletowana karma z łososiem i ziemniakami dla dorosłych psów dużych ras to pełnowartościowy posiłek, który dostarczy Twojemu pupilowi niezbędnych witamin oraz mikroelementów i zapewni mu prawidłowy rozwój. Formuła jest w pełni hipoalergiczna, dzięki czemu nie powoduje nadwrażliwości i alergii pokarmowych.

  32,00 zł
 • 29,00 zł W magazynie
  BRIT CARE

  Starannie skompletowana karma z łososiem i ziemniakami dla dorosłych psów małych i średnich ras to pełnowartościowy posiłek, który dostarczy Twojemu pupilowi niezbędnych witamin oraz mikroelementów i zapewni mu prawidłowy rozwój. Formuła jest w pełni hipoalergiczna, dzięki czemu nie powoduje nadwrażliwości i alergii pokarmowych.

  29,00 zł
 • 31,00 zł W magazynie
  BRIT CARE

  Starannie skompletowana karma z łososiem i ziemniakami dla młodych psów dużych ras to pełnowartościowy posiłek, który dostarczy Twojemu pupilowi niezbędnych witamin oraz mikroelementów i zapewni mu prawidłowy rozwój. Formuła jest w pełni hipoalergiczna, dzięki czemu nie powoduje nadwrażliwości i alergii pokarmowych.

  31,00 zł
 • 29,00 zł W magazynie
  BRIT CARE

  Starannie skompletowana bezzbożowa karma z łososiem i ziemniakami dla szczeniąt to pełnowartościowy posiłek, który dostarczy Twojemu pupilowi niezbędnych witamin oraz mikroelementów i zapewni mu prawidłowy rozwój. Formuła jest w pełni hipoalergiczna, dzięki czemu nie powoduje nadwrażliwości i alergii pokarmowych.

  29,00 zł
 • 27,00 zł W magazynie
  BRIT CARE

  Starannie skompletowana karma z dziczyzną i ziemniakami dla dorosłych wrażliwych psów to pełnowartościowy posiłek, który dostarczy Twojemu pupilowi niezbędnych witamin oraz mikroelementów i zapewni mu prawidłowy rozwój. Formuła jest w pełni hipoalergiczna, dzięki czemu nie powoduje nadwrażliwości i alergii pokarmowych.

  27,00 zł
 • 35,00 zł W magazynie
  BRIT CARE

  Starannie skompletowana karma z kaczką i ryżem dla dorosłych bardzo aktywnych psów to pełnowartościowy posiłek, który dostarczy Twojemu pupilowi niezbędnych witamin oraz mikroelementów i zapewni mu prawidłowy rozwój. Formuła jest w pełni hipoalergiczna, dzięki czemu nie powoduje nadwrażliwości i alergii pokarmowych.

  35,00 zł
 • 32,00 zł W magazynie
  BRIT CARE

  Starannie skompletowana karma z jagnięciną i ryżem dla dorosłych psów dużych ras to pełnowartościowy posiłek, który dostarczy Twojemu pupilowi niezbędnych witamin oraz mikroelementów i zapewni mu prawidłowy rozwój. Formuła jest w pełni hipoalergiczna, dzięki czemu nie powoduje nadwrażliwości i alergii pokarmowych.

  32,00 zł
 • 27,00 zł W magazynie
  BRIT CARE

  Starannie skompletowana karma z jagnięciną i ryżem dla dorosłych psów ras małych to pełnowartościowy posiłek, który dostarczy Twojemu pupilowi niezbędnych witamin oraz mikroelementów i zapewni mu prawidłowy rozwój. Formuła jest w pełni hipoalergiczna, dzięki czemu nie powoduje nadwrażliwości i alergii pokarmowych.

  27,00 zł
 • 29,00 zł W magazynie
  BRIT CARE

  Starannie skompletowana karma z jagnięciną i ryżem dla dorosłych psów średnich ras to pełnowartościowy posiłek, który dostarczy Twojemu pupilowi niezbędnych witamin oraz mikroelementów i zapewni mu prawidłowy rozwój. Formuła jest w pełni hipoalergiczna, dzięki czemu nie powoduje nadwrażliwości i alergii pokarmowych.

  29,00 zł
 • 33,00 zł W magazynie
  BRIT CARE

  Starannie skompletowana karma z królikiem i ryżem dla dorosłych psów z nadwagą oraz tendencją do tycia to pełnowartościowy posiłek, który dostarczy Twojemu pupilowi niezbędnych witamin oraz mikroelementów i zapewni mu prawidłowy rozwój. Formuła jest w pełni hipoalergiczna, dzięki czemu nie powoduje nadwrażliwości i alergii pokarmowych. Op. 1kg.

  33,00 zł
 • 27,00 zł W magazynie
  BRIT CARE

  Starannie skompletowana karma z jagnięciną i ryżem dla dorosłych psów dużych ras to pełnowartościowy posiłek, który dostarczy Twojemu pupilowi niezbędnych witamin oraz mikroelementów i zapewni mu prawidłowy rozwój. Formuła jest w pełni hipoalergiczna, dzięki czemu nie powoduje nadwrażliwości i alergii pokarmowych.

  27,00 zł
 • 29,00 zł W magazynie
  BRIT CARE

  Starannie skompletowana karma z jagnięciną i ryżem dla starszych psów dużych ras to pełnowartościowy posiłek, który dostarczy Twojemu pupilowi niezbędnych witamin oraz mikroelementów i zapewni mu prawidłowy rozwój. Formuła jest w pełni hipoalergiczna, dzięki czemu nie powoduje nadwrażliwości i alergii pokarmowych.

  29,00 zł
 • 27,00 zł W magazynie
  BRIT CARE

  Starannie skompletowana karma z jagnięciną i ryżem dla młodych psów (4 tygodnie - 12 miesięcy) to pełnowartościowy posiłek, który dostarczy Twojemu pupilowi niezbędnych witamin oraz mikroelementów i zapewni mu prawidłowy rozwój. Formuła jest w pełni hipoalergiczna, dzięki czemu nie powoduje nadwrażliwości i alergii pokarmowych.

  27,00 zł
 • 36,90 zł W magazynie
  CARNILOVE

  Carnilove Dog Kaczka & Bażant dla dorosłych psów - Kaczka i Bażant to pełnoporcjowa karma sucha dla psa, bez zbóż i bez ziemniaków. Formuła dla dorosłych psów wszystkich ras. Komponując karmy Carnilove, wzięto pod uwagę naturalne pochodzenie zwierząt domowych i wykorzystano składniki, którymi żywili się dzicy przodkowie psów i kotów.

  36,90 zł
 • 36,90 zł W magazynie
  CARNILOVE

  Carnilove Dog Lamb & Wild Boar for Adult dogs- Jagnięcina i Dzik to pełnoporcjowa karma sucha dla psa, bez zbóż i bez ziemniaków. Formuła dla dorosłych psów wszystkich ras. Komponując karmy Carnilove, wzięto pod uwagę naturalne pochodzenie zwierząt domowych i wykorzystano składniki, którymi żywili się dzicy przodkowie psów i kotów.

  36,90 zł
 • 39,90 zł W magazynie
  CARNILOVE

  Carnilove Dog Reindeer for Adult - Renifer to pełnoporcjowa karma sucha dla psa, bez zbóż i bez ziemniaków. Formuła dla dorosłych psów wszystkich ras. Komponując karmy Carnilove, wzięto pod uwagę naturalne pochodzenie zwierząt domowych i wykorzystano składniki, którymi żywili się dzicy przodkowie psów i kotów.

  39,90 zł
 • 39,90 zł W magazynie
  CARNILOVE

  Carnilove Dog Salmon & Turkey for Large Adult Breed - Łosoś i Indyk to pełnoporcjowa karma sucha dla psa, bez zbóż i bez ziemniaków. Formuła dla dorosłych psów dużych ras powyżej 25kg wagi masy ciała. Komponując karmy Carnilove, wzięto pod uwagę naturalne pochodzenie zwierząt domowych i wykorzystano składniki, którymi żywili się dzicy przodkowie psów...

  39,90 zł
 • 39,99 zł W magazynie
  CARNILOVE

  Carnilove Dog Salmon & Turkey for Large Puppy Breed - Łosoś i Indyk to pełnoporcjowa karma sucha dla psa, bez zbóż i bez ziemniaków. Formuła dla szczeniąt dużych ras powyżej 25kg wagi masy ciała (3-30 miesięcy). Komponując karmy Carnilove, wzięto pod uwagę naturalne pochodzenie zwierząt domowych i wykorzystano składniki, którymi żywili się dzicy...

  39,99 zł
 • 39,90 zł W magazynie
  CARNILOVE

  Carnilove Dog Salmon & Turkey for Puppies - Łosoś i Indyk to pełnoporcjowa karma sucha dla psa, bez zbóż i bez ziemniaków. Formuła dla szczeniąt wszystkich ras (1-12 miesięcy). Komponując karmy Carnilove, wzięto pod uwagę naturalne pochodzenie zwierząt domowych i wykorzystano składniki, którymi żywili się dzicy przodkowie psów i kotów.

  39,90 zł
 • 39,90 zł W magazynie
  CARNILOVE

  Carnilove Dog Salmon for Adult - Łosoś to pełnoporcjowa karma sucha dla psa, bez zbóż i bez ziemniaków. Formuła dla dorosłych psów wszystkich ras. Komponując karmy Carnilove, wzięto pod uwagę naturalne pochodzenie zwierząt domowych i wykorzystano składniki, którymi żywili się dzicy przodkowie psów i kotów.

  39,90 zł
Pokazuje 1 - 30 z 83 elementów

Instagram