Smycze 

 • 39,00 zł W magazynie
  Wyprzedaż!

  Miejsca smycz, wykonana z wytrzymałej nylonowej taśmy z naszywanym tekstem.  Długość 1,6m Szerokość 5,5cm. Dostępne kolory: żółty, różowy i granatowy. - 50%

  39,00 zł
 • 59,90 zł W magazynie

  Komplet obroża ze smyczą "Tygrys".   Rozmiar M: Szerokość taśmy 16mm,  Obroża: 25,5cm – 40cm, Długość smyczy: 120 cm

  59,90 zł
 • 239,00 zł W magazynie
  PawPawPaw

  Smycz wykonana z mocnej liny żeglarskiej z regulacją długości i solidnymi metalowymi okuciami.Smycz występuje w długości: 135 cm plus ok 55 cm łącznika. Możliwość dopięcia drugiego psa lub przedłużenia smyczy poprzez dodanie łącznika. Wszystkie smycze są ręcznie robione. Smycze nie nadają się dla dużych i mocno ciagnących psów.

  239,00 zł
 • 229,00 zł W magazynie
  PawPawPaw

  Smycz wykonana z mocnej liny żeglarskiej. Rączka wykonana z bardzo miękkiej naturalnej skóry. Smycz posiada odpinaną rączkę. Solidne metalowe okucia. Smycz występuje w długościach 130cm + 55 cm łącznik. Wszystkie smycze są ręcznie robione. Uwaga! Smycze nie są rekomendowane dla bardzo dużych, silnych i agresywnych psów.

  229,00 zł
 • 239,00 zł W magazynie
  PawPawPaw

  Smycz wykonana z mocnej liny żeglarskiej z regulacją długości i solidnymi metalowymi okuciami.Dwójnik występuje w długości 185 cm + 55 cm łącznik. Możliwość dopięcia drugiego psa lub przedłużenia smyczy poprzez dodanie łącznika. Dwójnik jest wykonany ręcznie. Smycz nie nadaje się dla dużych psów.

  239,00 zł
 • 129,00 zł W magazynie
  Joqu

  Pas do biegania z psem JoQu® Light Canicross Belt. Ultralekki zestaw do biegania z psem to lekki i komfortowy pas biodrowy do aktywnego spędzania czasu z psem. Zastosowane materiały sprawiają, że pas jest bardzo lekki i nie przemieszcza się podczas użytkowania. Zastosowanie Cordury® 560 dtx chroni go przed uszkodzeniami mechanicznymi, brudem i wodą.

  129,00 zł
 • 99,00 zł W magazynie
  Joqu

  Lina z amortyzatorem do pasa biegowego. Lina z amortyzatorem - niwelująca szarpnięcia psa podczas wspólnego biegania z czworonogiem. Bieganie z Canicorss Rope Shock jest bardziej komfortowe i przyjemne zarówno dla Ciebie jak i dla Twojego psa. W zestawie taniej!  Lina idelanie komponuje się z pasem Light Canicross Belt JoQu® !

  99,00 zł
 • 229,00 zł W magazynie
  Joqu

  Zestaw do biegania z psem - pas biodrowy + lina z amortyzatorem.  Ultralekki pas do biegania z psem JoQu Light Canicross Belt to lekki i komfortowy pas biodrowy do aktywnego spędzania czasu z psem . Zastosowane materiały sprawiają, że pas jest bardzo lekki i nie przemieszcza się podczas użytkowania.  

  229,00 zł
 • 135,00 zł W magazynie
  Joqu

  Wielofunkcyjna smycz z mocnym amortyzatorem (dedykowane dla psów powyżej 30 kg). Smycz Ultra Strong Runners Leash przeznaczona jest zarówno do uprawiania sportów z psem jak i do codziennych spacerów czy jazdy na rowerze. Dzięki rozpinanej i regulowanej rączce, smycz można zapiąć wokół pasa lub podpiąć do roweru. Podczas odpoczynku rozpinana rączka...

  135,00 zł

Instagram