Miski 

 • 49,00 zł W magazynie
  Mypet

  Podwójna miska z przykrywką dla psa lub kota. Idealnie nadaje się dla niejadków, które zostawiają jedzenie w misce. Dzięki praktycznej przykrywce bez problemu zabiezpieczymy pokarm w lodówce.  Pojemność: 0,28 l oraz 1 l Wymiary: 32 cm x 23 cm x wys. 6 cm

  49,00 zł
 • 139,00 zł W magazynie
  HUNTER

  Podróżna silikonowa miska w etui z serii List jest idealna dla psa w podróży. W zestawie znajdują się dwie zwijane miski wykonane z silikonu spożywczego. Opakowane są w poręczne etui zamykane na zamek błyskawiczny. Obie miseczki przyczepione są do etui za pomocą rzepa, dzięki czemu nie ma problemu myciem miseczek po skończonym posiłku. 750 ml Produkt na...

  139,00 zł
 • 29,00 zł W magazynie
  HUNTER

  Elastyczna silikonowa miska to rozwiązanie doskonałe zarówno podczas wyjazdów, jak i w codziennym użytkowaniu. Elastyczna miska dla psa została zaprojektowana tak, aby idealnie zmieścić się do melaminowych misek marki Hunter.  Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania ok 3 dni.

  29,00 zł
 • 68,00 zł W magazynie
  HUNTER

  Bardzo praktyczne i łatwe w utrzymaniu miski wykonane ze stali nierdzewnej z melaminową obudową.  Stal nierdzewna z której wykonany jest wkład, pozwala psu zawsze jeść z higienicznej i czystej miski. Dodatkowo jest on bardzo łatwy w utrzymaniu, może być czyszczony w zmywarce. Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania ok 3 dni.

  68,00 zł
 • 66,00 zł W magazynie
  BECO PETS

  Beco Podkładka pomoże ci utrzymać czystość wokół misek, a twój zwierzak nie będzie gonić swoich misek po całym pomieszczeniu. Wyprodukowana z silikonu, trwała, nietoksyczna i łatwa do umycia. Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania ok 3 dni.

  66,00 zł

Instagram