Smycze, obroże i szelki 

 • 19,00 zł W magazynie
  Trixie

  Szelki ze smyczą dla dużego kota firmy Trixie (41960). Szelki przeznaczone są dla dużych kotów, o masie ciała powyżej 7kg. Kolor niebieski.

  19,00 zł
 • 55,00 zł W magazynie
  HUNTER

  Obroża świetlna wykonana z miękkiego, wodoodpornego silikonu, zapewniająca widoczność nawet do 500 m. Pasuje do obwodów szyi wahających się od 18 do 34 cm, z możliwością skrócenia. Diody LED mogą świecić ciągle lub w trybie migania przez maksymalnie trzy godziny. Obrożę można ładować za pomocą kabla USB. Średnica 1 cm. Produkt na zamówienie. Czas...

  55,00 zł
 • 49,00 zł W magazynie
  Mr. Fox

  Pierwsza obroża z premierowej kolekcji Mr. Fox'a.  Obroża w pięknym wzorze szkockiej kraty z ozdobną kokardą.

  49,00 zł
 • 49,00 zł W magazynie
  Mr. Fox

  Obroża z kokardą w odcieniu kremowo - zielonym, z motywem saren, jeleni i listków. Obroża jest wykonana ręcznie. Każdy egzemplarz może się nieco różnić od zdjęcia na stronie.

  49,00 zł
 • 49,00 zł W magazynie
  Mr. Fox

  Obroża z kokardą w kolorze bordowym. Obroża jest wykonana ręcznie. Każdy egzemplarz może się nieco różnić od zdjęcia na stronie.

  49,00 zł
 • 49,00 zł W magazynie
  Mr. Fox

  Ozdobna obróżka dla kotka firmy Mr. Fox, w kolorze błękitnym. Obroża z muszką jest ręcznie wykonywana z miękkiego materiału.  Produkt posiada bezpieczne zapięcie, co oznacza, że obroża sama się rozepnie w razie zahaczenia kota.   Czas oczekiwania ok 5 dni roboczych.

  49,00 zł
 • 49,00 zł W magazynie
  Mr. Fox

  Ozdobna obróżka dla kotka firmy Mr. Fox, w kolorze szkockiej kraty. Obroża z muszką jest ręcznie wykonywana z miękkiego materiału.  Produkt posiada bezpieczne zapięcie, co oznacza, że obroża sama się rozepnie w razie zahaczenia kota.   Czas oczekiwania ok 5 dni roboczych.

  49,00 zł
 • 49,00 zł W magazynie
  Mr. Fox

  Ozdobna obróżka dla kotka firmy Mr. Fox, w kolorze czerwonym. Obroża z muszką jest ręcznie wykonywana z miękkiego materiału.  Produkt posiada bezpieczne zapięcie, co oznacza, że obroża sama się rozepnie w razie zahaczenia kota.   Czas oczekiwania ok 5 dni roboczych.

  49,00 zł
 • 49,00 zł W magazynie
  Mr. Fox

  Ozdobna obróżka dla kotka firmy Mr. Fox, w kolorze bordowym. Obroża z muszką jest ręcznie wykonywana z miękkiego materiału.  Produkt posiada bezpieczne zapięcie, co oznacza, że obroża sama się rozepnie w razie zahaczenia kota.   Czas oczekiwania ok 5 dni roboczych.

  49,00 zł
 • 49,00 zł W magazynie
  Mr. Fox

  Ozdobna obróżka dla kotka firmy Mr. Fox, w kolorze ciemnej zieleni. Obroża z muszką jest ręcznie wykonywana z miękkiego materiału.  Produkt posiada bezpieczne zapięcie, co oznacza, że obroża sama się rozepnie w razie zahaczenia kota.   Czas oczekiwania ok 5 dni roboczych.

  49,00 zł
 • 49,00 zł W magazynie
  Mr. Fox

  Ozdobna obróżka dla kotka firmy Mr. Fox, w kolorze popielatym. Obroża z muszką jest ręcznie wykonywana z miękkiego materiału.  Produkt posiada bezpieczne zapięcie, co oznacza, że obroża sama się rozepnie w razie zahaczenia kota.   Czas oczekiwania ok 5 dni roboczych.

  49,00 zł
 • 49,00 zł W magazynie
  Mr. Fox

  Ozdobna obróżka dla kotka firmy Mr. Fox, w kolorze brzoskwiniowym. Obroża z muszką jest ręcznie wykonywana z miękkiego materiału.  Produkt posiada bezpieczne zapięcie, co oznacza, że obroża sama się rozepnie w razie zahaczenia kota.   Czas oczekiwania ok 5 dni roboczych.

  49,00 zł
 • 49,00 zł W magazynie
  Mr. Fox

  Ozdobna obróżka dla kotka firmy Mr. Fox, w kolorze czarnym. Obroża z muszką jest ręcznie wykonywana z miękkiego materiału.  Produkt posiada bezpieczne zapięcie, co oznacza, że obroża sama się rozepnie w razie zahaczenia kota.   Czas oczekiwania ok 5 dni roboczych.

  49,00 zł
 • 49,00 zł W magazynie
  Mr. Fox

  Ozdobna obróżka dla kotka firmy Mr. Fox, w kolorze dzikiej maliny. Obroża z muszką jest ręcznie wykonywana z miękkiego materiału.  Produkt posiada bezpieczne zapięcie, co oznacza, że obroża sama się rozepnie w razie zahaczenia kota.   Czas oczekiwania ok 5 dni roboczych.

  49,00 zł
 • 49,00 zł W magazynie
  Mr. Fox

  Ozdobna obróżka dla kotka firmy Mr. Fox, w kolorze niebieskim. Obroża z muszką jest ręcznie wykonywana z miękkiego materiału.  Produkt posiada bezpieczne zapięcie, co oznacza, że obroża sama się rozepnie w razie zahaczenia kota.   Czas oczekiwania ok 5 dni roboczych.

  49,00 zł
 • 59,00 zł W magazynie
  All for cats

  Zabudowane szelki dla kota w kolorze czerwonym. Szelki idealnie nadają się do samochodu, jak i na spacery. Szelki przeznaczone dla kotów ras średnich oraz dużych.

  59,00 zł
 • 59,00 zł W magazynie
  All for cats

  Zabudowane szelki dla kota w kolorze czarnym. Szelki idealnie nadają się do samochodu, jak i na spacery. Szelki przeznaczone dla kotów ras średnich oraz dużych.

  59,00 zł
 • 59,00 zł W magazynie
  All for cats

  Zabudowane szelki dla kota w kolorze niebieskim. Szelki idealnie nadają się do samochodu, jak i na spacery. Szelki przeznaczone dla kotów ras średnich oraz dużych.

  59,00 zł
 • 10,00 zł W magazynie
  Nowy
  Trixie

  Przedmiotem aukcji szelki ze smyczą dla kociąt firmy Trixie. Szelki ze smyczą z nylonu Dla małych kotów i kociąt Regulowana smycz taśmowa Z klamrami zatrzaskowymi Smycz: 1,20 m Szelki: 19-31cm/8 mm Kolor: różne (wysyłane losowo)

  10,00 zł
 • 12,00 zł W magazynie
  Nowy
  Trixie

  SZELKI I SMYCZ - KOMPLET DLA KOTA Szelki oraz smycz dla kotów. Komplet wykonany z trwałego nylonu. Uprząż jest regulowana i może być indywidualnie dostosowana do każdego kota. Zamknięcia na zatrzaski. Dostępne w różnych kolorze fioletowym. Różne kolory - wysyłamy losowo. Można podać kolor w notatce dla Sprzedającego po zakupie. Wymiary szelek: 35-47 cm /...

  12,00 zł
 • 9,00 zł W magazynie
  Nowy
  Trixie

  TRIXIE Szelki ze smyczą dla kota TX-4185 - Nylonowe - W pełni regulowane - Z metalowymi sprzączkami - Wymiary szelek: 22–42 cm / 10 mm - Wymiary smyczy: 1,25 m

  9,00 zł
 • 59,00 zł W magazynie
  Nowy

  Smycz i szelki - skórzane dla małych ras Kolor różowy. Wykonane z cienkiej, delikatnej skóry. Smycz z szelkami, skórzana, w formie paska o długości 115cm i szerokości 9mm z licowej skóry, szyta. Wykańczana ręcznie. Rekomendowana dla szczeniaków i piesków ras małych oraz dla kotów. Naturalna skóra. Obwód szyi 20-30cm , obwód w klatkce piersiowej 30-40cm....

  59,00 zł
 • 16,00 zł W magazynie
  Nowy

  Prosta obroża dla kota, wykonana ze skówy o bardzo delikatnej i miękkiej fakturze.  Obroża zakończona bezpiecznym zapięciem w formie gumki, które w razie zaklinowania kota umożliwia mu ucieczkę. Dodatkowo dzwoneczek. Wymiary:  22-30cm x 9mm Kolory: różowy i zielony

  16,00 zł
 • 25,00 zł W magazynie
  Nowy

  Obroża skórzana dla kota z 8 ozdobnymi kwiatkami z cyrkoni. Wymiary: 22-30cm x 9mm Obroża wykonana z miękkiej skórki, z bezpiecznym zapięciem w formie gumki, która w razie potrzeby pozwala kotu na ucieczkę. Kolor pomarańczowy -50%

  25,00 zł

Instagram